Sukcesy i osiągnięcia w konkursach

Jesteś tu: » Strona startowa » Sukcesy i osiągnięcia w konkursach

 

Rok szkolny 2016/2017



Międzyszkolny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej


I miejsce - Justyna Kaczmarczyk kl. V


II miejsce - Mateusz Zaręba kl. III


Wyróżnieni: Weronika Zaręba kl. V


                 Tatiana Pabian kl. II


                      Dominik Popiołek kl. III



Konkurs Recytatorski Fragmenty prozy Henryka Sienkiewicza


w interpretacji współczesnych czytelników


I miejsce - Justyna Kaczmarczyk kl. V


wyróżnienie - Weronika Zaręba kl. V




XXI Konkurs Recytatorski im. Ludwika Hieronima Morstina


Finał Powiatu Proszowickiego


wyróżnienie - Weronika Zaręba kl. V





Konkurs Zabytki i Urokliwe Miejsca Gminy Radziemice


II miejsce - Bartłomiej Zaręba kl. V


III miejsce - Justyna Kaczmarczyk  kl. V




Konkurs Plastyczny "Kto nosi odblaski dostaje oklaski"


I miejsce - Damian Trafiał kl. IV


II miejsce - Łukasz Zaręba kl. II


III miejsce - Antoni Moląg kl. III

                      Mateusz Zaręba kl. III


Wyróżnienia -  Magdalena Antos kl. V


                 Nikola Kozera kl. IV


                      Wiktoria Włudarz kl. IV


                   Adrian Machnik kl. III


                 Tatiana Pabian kl. II


                          Jsutyna Kaczmarczyk kl. V

 













Rok szkolny 2015/2016

 

Wynik sprawdzianu szóstoklasisty

 

Stanin 5 - poziom średni

 

 

Udział uczniów Szkoły Podstawowej w Łętkowicach w konkursach

 

 

Konkursy wiedzy

 


Konkurs Wiedzy Historycznej "Odkrywamy Średniowiecze"

 

Aleksandra Cichy kl. VI - udział w finale

 

Natalia Studziżba kl. VI - udział w finale

 

 

 

Konkurs Wiedzy Historycznej o Krakowie "Krakus"

 

Angelika Jędralska kl. VI - udział w finale

  

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej –„Młodzież zapobiega pożarom”- etap gminny

 

 

 Aleksandra Cichy kl. VI – I miejsce-udział w etapie powiatowym

  

Jakub Golara kl. VI – udział w etapie gminnym

 

Magdalena Antos kl. IV –udział w etapie gminnym

 

 

 Konkurs BRD-etap gminny

  

II miejsce drużynowo -  A. Jędralska, N. Studziżba, M. Ziarko, M. Zięba.

 

 

Gminny Konkurs Recytatorski –„Oczarowani Bajką”

 

Adrian Machnik kl. II - eliminacje do etapu powiatowego, udział w finale

  

Mateusz Zaręba kl. II - wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski –„ Oczarowani Bajką”

 

 

Adrian Machnik kl. II – udział w finale

 

Mateusz Zaręba kl. II - wyróżnienie w eliminacjach gminnych

 

Magdalena Pabian kl. I - udział w eliminacjach gminnych

 

Tatian Pabian kl. I - udział w eliminacjach gminnych

 

Amelia Ziarko kl I - udział w eliminacjach gminnych

 

Konkursy artystyczne

 

 

Konkurs plastyczny na KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

 

Nikola Kozera kl. III- I miejsce

 

Łukasz Zaręba  kl. I- II miejsce 

 

Gabriela Kawalec przedszkole - III miejsce

 

Antoni Moląg kl. II- III miejsce

 

Iga Ziarko kl. I - III miejsce

 

Adrian Machnik kl. II - III miejsce

 

Magdalena Antos kl. IV - III miejsce

 

Angelika Jędralska kl. VI - III miejsce

 



 

Międzyszkolny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej im. Edwarda Kleszczyńskiego

 

Justyna Kaczmarczyk kl. IV - I miejsce

 

Tatiana Pabian kl. I - II miejsce

 

Weronika Zaręba (kl. IV) - III miejsce

 

Mateusz Zaręba (kl.II) - udział 

 

Patrycja Maderak kl.III - udział

 

 

X Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

 

 

Tatiana Pabian kl. I - I miejsce

 

 

Powiatowy Plastyczny Konkurs „Wielkanocna Pisanka

 

  

Mateusz Kaczmarczyk kl.I  – II  miejsce

 

 

 Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

 

 

Chłopcy z klas IV i VI – I miejsce

 

Chłopcy z klas IV i VI – III miejsce




Rok szkolny 2014/2015


Wynik sprawdzianu szóstoklasisty

Stanin 8 - poziom bardzo wysoki


Udział uczniów Szkoły Podstawowej w Łętkowicach w konkursach


Konkursy wiedzy


Konkurs literacki "Magia Świąt Bożego Narodzenia

Aleksandra Cichy (kl. V) - I miejsce


 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej –„Młodzież zapobiega pożarom”- etap gminny

 

Dawid Studziżba kl. VI – I miejsce-udział w etapie powiatowym

 

Aleksandra Cichy kl. V – II miejsce - udział w etapie powiatowym

 

Jakub Golara kl. V – III miejsce - udział w etapie powiatowym

 

 

 

Konkurs BRD-etap gminny

 

I miejsce drużynowo- A. Trafiał, J. Klimczyk, P. Pytel, M. Ziarko ( udział w etapie powiatowym)


 

Gminny Konkurs Recytatorski –„Oczarowani Bajką”

 

Justyna Kaczmarczyk kl. III – eliminacje do konkursu powiatowego

 

Weronika Zaręba kl. III - eliminacje do konkursu powiatowego

 

Oliwia Mental kl. III – eliminacje do konkursu powiatowego

 

Justyna Klimczyk kl .VI - eliminacje do konkursu powiatowego


 

Powiatowy Konkurs Recytatorski –„ Oczarowani Bajką”

 

Weronika Zaręba kl. III – III miejsce


Konkursy artystyczne


Konkurs recytatorski im. L. H. Morstina

Justyna Klimczyk (kl. VI) - wyróżnienie


Konkurs plastyczny na KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

Justyna Kaczmarczyk (kl. III) - I miejsce

Natalia Zaręba (kl. III) - wyróżnienie 

Mateusz Zaręba - (kl.i) - wyróżnienie


Międzyszkolny Przegląd Piosenki Patriotycznej 

Mateusz Zaręba (kl.I) - I miejsce 

Weronika Zaręba (kl. III) - III miejsce


XVII Małopolski XLV Miechowski Przegląd Grup Kolędniczych 

Udział grupy kolędniczej Mali Kolędnicy z Łętkowic


IX Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Przedszkole:

Oliwia Ziarko - I miejsce

Bartosz Antos - I miejsce


Klasy I - III

Mateusz Zaręba (kl.I) - I miejsce

Patryk Mazurek (kl. III) - II miejsce

Patrycja Maderak (kl. II) - wyróżnienie


Klasy IV - VI

Paulina Pytel (kl. VI) - III miejsce


 

Powiatowy Plastyczny Konkurs „Wielkanocna Pisanka

 

Nikola Zaręba kl. II – I  miejsce

 

Weronika Zaręba kl. III – III miejsce

 

Antonii Moląg kl. I – III miejsce

 

Paulina Pytel kl. VI – wyróżnienie

 

Arkadiusz Szczęśniak kl. I – wyróżnienie



 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – „Bezpieczeństwo i rozwaga –tego od Ciebie każdy wymaga”- etap powiatowy .

 

Mateusz Zaręba kl. I – V miejsce

 

Oliwia Mental kl. V – II miejsce


 

Międzyszkolny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej im. E.Kleszczyńskiego

 

Mateusz Zaręba kl. I – I miejsce

 

Weronika Zaręba kl. III – III miejsce

 


Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

 

Chłopcy z klas V i VI – II miejsce




Rok szkolny 2013/2014

 

Udział uczniów Szkoły Podstawowej w Łętkowicach w konkursach


Konkursy wiedzy

 Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Udział uczniów: Justyna Klimczyk

                 Paulina Pytel

                      Dawid Studziżba

                          Przemysław Zaręba

 

Olimpiada OLIMPUS z historii (sesja zimowa)

Udział uczniów: Maciek Ziarko

                            Natalia Studziżba

                           Dawid Studziżba

 

Olimpiada OLIMPUS z przyrody (sesja zimowa)

Udział uczniów: Maciek Ziarko

                           Justyna Klimczyk

                     Paulina Pytel

 

Olimpiada OLIMPUS z języka polskiego (sesja zimowa)

Udział uczniów: Angela Jędralska - 7 miejsce

  Adrian Trafiał

 

Ogólnopoloski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Etap gminny:

Dawid Studziżba - I miejsce

Jakub Golara - II miejsce

Ponadto udział uczniów: Nikodem Błachnio

                                  Natalia Studziżba

                                 Angela Jędralska

                              Dominik Moląg

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Etap powiatowy:

Dawid Studziżba - III miejsce 

 

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

II miejsce w etapie gminnym uczniowie:

      Justyna Klimczyk

Paulina Pytel

     Dawid Studziżba

         Przemysław Zaręba

 

 

Konkursy artystyczne

 

 VIII Gminny Konkurs Kolęd I Pastorałek

Przedszkolaki

 

 

I miejsce: Mateusz Zaręba

                Natalia Ziętara

 

uczniowie kl. I-III szkoły podstawowej

 

I miejsce:Patryk Mazurek

 

wyróżnienie:

                                                - Patrycja Maderak

                                                     - Justyna Kaczmarczyk

                                                - Weronika Zaręba

 

uczniowie kl. IV-VI szkoły podstawowej

 

II miejsce: Angelika Jędralska

 

 Konkurs Recytatorski Oczarowani Bajką - etap gminny

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu powiatowego:

 

Klasy I-III

 

Justyna Kaczmarczyk

 

Martyna Duda

 

 

Klasy IV-VI

 

Natalia Studziżba

 

Aleksandra Cichy

 

Justyna Klimczyk



Konkurs Muzyczny "TALENTY MAŁOPOLSKI"


wyróżnienie - Patryk Mazurek -kl. II


 

Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych
pod honorowym patronatem Wójta Gminy Radziemnice
I miejsce - Natalia Studzizba kl. IV
             Dawid Studzizba kl.V
 II miejsce - Oliwia Mental kl. IV 
III miejsce - Adrian Trafiał kl.IV 
Wyróżnienie - Damian Trafiał

Konkurs Plastyczny "Pisanka Wielkanocna"
I miejsce - Magda Antos kl. II
I miejsce - Jakub Cichy kl. II
II miejsce - Justyna Kaczmarczyk kl. II 

Konkursy sportowe

Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Biórkowie Wielkim

Udział uczniów: Maciej Ziarko

                       Jakub Golara

                              Nikodem Błachnio

Powiatowy Grupowy Turniej Tenisa Staołowego w Biórkowie Wielkim

Udział uczniów: Maciej Ziarko

                      Jakub Golara

                      Adrian Trafiał

 

 

 

 

Rok 2008/2009


Opracowanie: szkolnastrona.pl